Silcare Vitality Oil Olive aliejus plaukams, kūnui, veidui, nagų odelėms 11ml

Šis aliejus stiprina kraujagysles, ramina sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio. Jis turi atpalaiduojančių savybių, todėl idealiai tinka masažui.

Dėl didelio vitaminų kiekio, nesočiųjų riebalų rūgščių (EFA) ir kitų brangių junginių, Vitality Oil Olive yra labai vertingas produktas.

Šis aliejus stiprina kraujagysles, ramina sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio. Užtepta ant veido išlygina raukšles. Tai neišvengiama atliekant pažeistų ir suskaidytų plaukų priežiūrą.

Šiame produkte nėra dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų, jis yra 100% natūralus. Gali būti naudojamas tiesiai ant odos ir plaukų arba kaip priedas prie naminių kaukių ir vaistinių grožio produktų.

Jis turi atpalaiduojančių savybių, todėl idealiai tinka masažui.

Alyvuogių aliejus - turi daug nesočiųjų riebalų rūgščių (EFA), daugiausia oleino rūgšties (60–75%), ir kitų brangių junginių, tokių kaip skvalenas, beta-sitosterolis, tokoferolis. Aliejuje esančios veikliosios medžiagos apsaugo nuo vandens netekimo iš odos, minkština raginį sluoksnį, stimuliuoja regeneracinius procesus ir pagerina odos lipidinį sluoksnį. Todėl oda tinkamai drėkinama ir stiprinama.

Vitaminas E - veikia kaip antioksidantas. Be to, jis gerina odos mikrocirkuliaciją, stiprina jungiamąjį audinį, apsaugo riebalinį epidermio audinį, kovoja su neigiama laisvųjų radikalų įtaka.

FUNKCIJOS:

-lygina ir maitina odą;

-apsaugo nuo odos dehidratacijos;

-stiprina kraujagysles;

-palengvina sudirgusią odą;

-lygina raukšles;

-apsaugo nuo neigiamos išorinių veiksnių įtakos;

-stiprina plaukų svogūnėlius ir drėkina plaukus;

-turi atpalaiduojančių savybių.

Naudojimo būdas: Užtepkite nedidelį kiekį aliejaus ir įtrinkite plaukų, veido ir kūno odą arba pridėkite prie pasirinktos kosmetikos.


4.00€
3.50€