Silcare Vitality Oil Macadamia aliejus plaukams, kūnui, veidui, nagų odelėms 11ml

Vitality Oil Macadamia yra aliejus, praturtintas Essentail riebalų rūgštimis (EFA), lecitinu, fitosteroliais ir vitaminais A, E, B. Šis natūralus produktas turi anticeliulitines ir raukšles lyginančias savybes.

Vitality Oil Macadamia taip pat pagerina pažeistų plaukų būklę. Šiame produkte nėra dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų, jis yra 100% natūralus.

Vitality Oil Macadamia gali būti naudojamas tiesiai ant odos ir plaukų arba kaip priedas prie naminių kaukių ir vaistinių grožio produktų, trūkinėjančioms nagų odelėms.

Nedidelis kiekis produkto, įdėto į mėgstamą kūno losjoną, pagerina jo anticeliulitines savybes, o aliejumi praturtintas plaukų kondicionierius tampa geresniu produktu.

Makadamijos aliejus gausus nesočiųjų riebalų rūgščių (EFA) lecitino, fitosterolių ir vitaminų A, E, B. Didelis vertingų junginių kiekis pagerina lipidinį epidermio sluoksnį, normalizuoja odos apykaitą, stimuliuoja regeneracijos procesus. Oda bus tinkamai maitinama ir atkuriama.

Vitaminas E - veikia kaip antioksidantas. Be to, jis gerina odos mikrocirkuliaciją, stiprina jungiamąjį audinį, apsaugo riebalinį epidermio audinį, kovoja su neigiama laisvųjų radikalų įtaka.

Sumažina celiulitą, lygina raukšles, drėkina, minkština, lygina ir regeneruoja odą. Švelnina dirginimą, pagerina sausų ir lūžinėjančių plaukų būklę.

Naudojimo būdas: užtepkite nedidelį kiekį aliejaus ir įtrinkite plaukų, veido ir kūno odą arba pridėkite prie pasirinktos kosmetikos.


4.00€
3.50€