Silcare Vitality Oil Avocado aliejus plaukams, kūnui, veidui, nagų odelėms 11ml

Dėl didelio vitaminų kiekio, nesočiųjų riebalų rūgščių ir kitų brangių junginių Vitality Oil Avocado yra labai vertingas aliejus. Šis produktas turi regeneruojančių, priešuždegiminių ir atstatančių savybių.

Silcare Vitality Oil Avocado gali būti naudojamas nuo galvos iki kojų, jis tinka kūno, veido ir plaukų priežiūrai. Palengvina dirginimą, išlygina raukšles ir intensyviai drėkina.

Šiame produkte nėra dažiklių, konservantų ir kvapiųjų medžiagų, jis yra 100% natūralus. Vitality Oil Avocado gali būti naudojamas tiesiai ant odos ir plaukų arba kaip priedas prie naminių kaukių ir vaistinių grožio produktų.

Tik nedidelis produkto kiekis, pridėtas prie mėgstamo kūno losjono, daro jūsų odą švelnesnę, o aliejumi praturtintas prastas plaukų kondicionierius tampa geresniu produktu.

Avokadų aliejus - turi daug vitaminų (A, B, D, E, H. K, PP), daug nesočiųjų riebalų rūgščių (palmitolio - 80%, linolo, miristinės, oleino ir palmitino rūgščių) ir kitų junginių, tokių kaip lecitinas , histidinas, fitosteroliai, avokadinas. Aliejus turi regeneruojančių, priešuždegiminių, atstatančių savybių ir lengvai įsigeria. Todėl oda yra maitinama ir tinkamai drėkinama.

Vitaminas E - veikia kaip antioksidantas. Be to, jis gerina odos mikrocirkuliaciją, stiprina jungiamąjį audinį, apsaugo riebalinį epidermio audinį, kovoja su neigiama laisvųjų radikalų įtaka.

Funkcijos:

-regeneruoja labai sausą, įtrūkusią ir pažeistą odą;

-padeda gydyti psoriazę ir egzemą;

-švelnina dirginimą, gydo nedidelius odos pažeidimus ant paviršiaus;

-apsaugo nuo neigiamos išorinių veiksnių įtakos;

-lygina raukšles;

-stiprina plaukų svogūnėlius ir drėkina plaukus.

Naudojimo būdas: užtepkite nedidelį kiekį aliejaus ir įtrinkite plaukų, veido ir kūno odą arba pridėkite prie pasirinktos kosmetikos.


4.00€