HEITMANN orkaičių ir grilių, židinių stiklų valiklis 400ml

Heitmann orkaičių valiklis su savaiminio valymosi efektu skirtas suodžiams, riebalams ir kitiems sunkiai išvalomiems nešvarumams valyti. Aktyvios valymo ir riebalų šalinimo putos puikia valo dūmų dervos nuosėdas, įsisenėjusius ir sudegusius riebalus, augalinę ir mineralinę alyvą ir baltymų likučius.

Heitmann orkaičių valiklis ištirpina suodžius tiek įkaitusioje ar šaltoje orkaiteje, valo griliaus paviršiaus degėsius. Tinka grilių vidaus, rūkyklų, kepsninių grotelių valymui.

Heitmann orkaičių valiklis skirtas naudoti:

  • įsisenėjusius ir sudegusius riebalus šalinti.
  • nuodegoms, riebalams bei stipriems teršalams valyti. 
  • griliaus, griliaus grotelių valymui bei priežiūrai.
  • židinių stiklų valymui.
  • kepimo formų, puodų, keptuvų valymui.

Naudojimas: Purškite 15 cm atstumu ant šalto orkaitės paviršiaus. Palikite 1 valandai. Gerai išvalykite bet kokius valiklio likučius ir leiskite paviršiui visiškai išdžiūti prieš naudojant orkaitę. 

Karštos orkaitės valymas: įkaitinti orkaitę iki 50 °C, išjungti, palaukti 10 min. Purškite 15 cm atstumu ant šalto orkaitės paviršiaus. Palikite 30 minučių. Gerai išvalykite šluoste bet kokius valiklio likučius ir leiskite paviršiui visiškai išdžiūti prieš naudojant orkaitę. 

Orkaite galima naudotis praėjus 8 valandoms po valymo.

Dėmesio! Nenaudokite aliuminiams, variniams ir lakuotiems paviršiams, ventiliatorių angoms. 

Sudėtis: 5–15 % alifatiniai angliavandeniliai, mažiau nei 5 % anijoninių ir nejoninių paviršinio poveikio priemonių. Kiti ingredientai: kvapai (Limonene ) propanas, butanas. 

Gamintojas: Heitmann (Vokietija)

 

4.70€