Buko medienos drožlės maisto rūkymui ir kepimui su prieskoniais SMOKE IT ALL .Prieskoninės žolelės No. 9 (Paukštiena / žuvis / ėriena ) 1vnt.

Buko drožlės Prieskoninės žolelės No. 9 (Paukštiena / žuvis / ėriena )


Lauramedžių lapai, svogūnai ir prieskoniai 


SMOKE IT ALL


RŪKYTI KEPSNINĖJE YRA PAPRASTA


Natūralios drožlės rūkymui ir kepimui


Natūralios buko drožlės rūkymui ir kepimui ant grotelių suteikia keptiems gaminiams nepakartojamą skonį.


„Smoke It All“ yra natūralio rūkymo drožlės yra pagamintos iš krosnyje išdžiovintų aukščiausios rūšies tvarios miškininkystės ženklu FSC pažymėtos buko medienos drožlių. 


Drožlės praturtintos specialiais džiovintų uogų, vaisių ir prieskonių mišiniais. Šis mišinys praturtintas Lauramedžių lapais, svogūnais ir prieskoniais. 


„Smoke It All“ siūlo įsigyti 6 skirtingų rūšių drožles rūkymui skirtus mišinius, kurie tinka visiems kepsninėse gaminamiems produktams – nuo jautienos kepsnio iki žuvies, paukštienos, ėrienos, kiaulienos ir net sūrio, migdolų ar kitų gardumynų.


Naudojimas:

„Smoke It All“ gaminius parengsite akimirksniu. Tik nuimsite plėvelę, pastatysite aliumininį indelį ant anglių ar briketų (arba įdėsite į dujinį keptuvą), uždėsite dangtį, priversite ventiliacinę sklendę ir 25–30 minučių rūkysite. 


Be to, kad Jūsų keptuve ruošiami patiekalai įgys nepakartojamą sodrų skonį, pats gaminimo procesas dėl dūmo kvapo taip pat virs įspūdinga patirtimi ir malonumu.


Natūralios drožlės, skirtos rūkymui, kurios yra lengvai pritaikomos rūkyti kepsninėje ir suteikiančios ant grotelių keptiems gaminiams nepakartojamą skonį.


Pratęskite keptuvo sezoną!


Atsivėrus naujoms kepsninių panaudojimo galimybėms, atsiranda ir paskata pratęsti grilinimo sezoną.

Ir orai nebėra tokie svarbūs!

4.50€