Silcare Amely lashes System regenelash aliejus blakstienoms 6ml

Silcare Amely lashes System regenelash aliejus blakstienoms skirtas Jums, jei visi svajojame apie gražias, ilgas blakstienas. 

Įspūdingam efektui pasiekti yra daug būdų: ne tik pavienių ar nuluptų dirbtinių blakstienų užtepimas, blakstienų priauginimas ar ilginimas 1:1 metodu, bet ir reguliari priežiūra. 

Dėka Amely Lashes System Regenelash Oil Jūsų blakstienos atsinaujins, sustiprės ir gerai prižiūrės, jos taip pat gerokai pastorės. 

Produkto formulė yra saugi ir pagrįsta natūraliais ingredientais. Vitaminų kompleksas A+E+F palaiko blakstienų regeneraciją: vitaminas A skatina keratino gamybą, atsakingą už pažeistų plaukų folikulų atkūrimą, vitaminas E pagreitina keratinizacijos procesą, stiprina plaukų šaknis ir stiebus. 


Ricinos aliejus, kuriame yra 80% ricinolio rūgšties trigliceridų, palaiko plaukų atstatymo procesą ir palieka apsauginę plėvelę ant blakstienų paviršiaus.

Išskirtinės Silcare aliejaus blakstienoms savybėms:

  • regeneruoja, stiprina ir rūpinasi
  • maitina ir drėkina blakstienų plaukelius, užkertant kelią jų slinkimui
  • pagreitina plaukų augimo ir tankėjimo struktūros ir apimties procesus
  • produktas be kvapiųjų medžiagų
  • be konservantų ar dažiklių

Naudojimo būdas:  nedidelį kiekį aliejaus užtepkite ant nuvalytų blakstienų (geriausia vakare). Rekomenduojama reguliariai naudoti. Norėdami išlaikyti efektą, naudokite 2-3 kartus per savaitę. Tinka ir antakiams.

2.90€