Acca Kappa 1869 EDC kvepalai vyrams testeris 100ml

Kvepalai vyrams Acca Kappa 1869 EDP 100ml – tai kvepalai, dvelkiantys džentelmeniškumu, vyrišku solidumu ir jausmingumu kiekvienam vyrui, kuris nori jaustis rafinuotai ir visą dieną džiaugtis užburiančiu kvapu. Tai intensyvus, tačiau neįkyrus aromatas, kuris pasižymi sodria ir elegantiška nuotaika. 1869 linija buvo išleista 2005 m. Kardamono ir pelargonijos aromatai suteikia tualetiniam vandeniui gaivumo, o gintaras ir vanilė suteikia šilumos ir jausmingumo pojūtį. Iriso ir našlaičių lapai aromatui suteikia dinamiškumo ir ryškaus charakterio. Šie kvepalai taip pat praturtinti mandarinų, apelsinų, pelargonijų, rožinių pipirų, pimiento lapų, muskato riešuto, lauro, pušų, smilkalų ir pačiulių eteriniais aliejais. Tai yra klasikinis prekės ženklo kvapas.


Viršutinės natos: kardamonas ir snaputis.


Širdies natos: našlaičių lapai, vilkdalgis, oda, bei lauro lapai.


Bazinės natos: gintaras, vanilė, smilkalai, vetiverija ir švitrūnas.


Acca Kappa – visame pasaulyje žinomas itališkos kokybės prekinis ženklas, kuriantis profesionalius plaukų šepečius ir kitus plaukų priežiūros produktus. Taip pat prabangias kvepalų, dantų ir kūno priežiūros priemonių linijas. Tai unikalus Italijos soduose randamų gėlių ir augalų pasaulis. Tai keturių amatininkų kartų patirtis ir aistra paprastumui, profesionalumui, itališkam autentiškam grožiui, kuris atsispindi kiekviename pagamintame produkte ir kiekvienoje smulkmenoje.

Kai įmanoma, naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medus, mielės, kviečių gemalai ir kiti augalų ekstraktai. Natūralių ingredientų naudojimas ir specialiai Acca Kappa sukurtų mašinų gamyba ir naudojimas padeda šiam prekiniam ženklui pagaminti žmogų su gamta sujungiančias ir aukščiausia kokybe pasižyminčias prekes. Daugiau nei 140 metų patirtis, bendradarbiavimas su grožio salonais, ypatingas dėmesys detalėms bei naujų metodų ir technologijų taikymas yra pagrindinės priežastys, kodėl šis prekinis ženklas gali didžiuotis savo asortimentu ir prekių dizainais.

Naudojimas:

Auksinė taisyklė – nepersistenkite, geriau esant poreikiui purškite pakartotinai.
Purškite ant pulso taškų ir kaklo. Venkite patekimo į akis.


Gamintojas: Italija.

70.00€