Aromatherapy Associates London vonios ir dušo aliejaus kolekcija

Pakeiskite savo maudymosi būdą naudodami galingus grynus eterinius aliejus, kad kiekvieną dieną būtų šiek tiek prabangos.  

Nesvarbu, ar trokštate gaivinančio dušo, ar švelnaus maudymosi vonioje, „Ultimate Bath & Shower Oil Collection“ suteikia jausmingą patirtį kiekvienam sveikatingumo poreikiui. Kiekvienas iš mūsų vonios ir dušo aliejų  mišinių yra sukurtas remiantis mūsų plačia patirtimi aromaterapijos srityje (beveik 40 metų), kuri išnaudoja natūralių eterinių aliejų jėgą ir stiprų jų aromatą. „Ultimate Bath & Shower Oil Collection“ žadins ir protą, ir kūną, pakeis jūsų maudymosi būdą, kad kiekvienai dienai būtų šiek tiek prabangos.

 

Šioje perkamiausioje kolekcijoje yra:


1 x Deep Relax vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x Light Relax vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x De-Stress Mind Bath & Shower Oil, 9 ml

1 x De-Stress Muscle Bath & Shower Oil, 9ml

1 x Inner Strength vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x Revive vakarinis vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x Revive rytinis vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x Support Equilibrium Bath & Shower Oil, 9ml

1 x Support Breathe vonios ir dušo aliejus, 9 ml

1 x Support levandų ir pipirmėčių vonios ir dušo aliejus, 9 ml

Prekės ženklas Aromatherapy Associates London - pasitelkia gydomųjų, iškirtinių eterinių aliejų, augalų ekstraktų ir natūralių ingredientų galias, kurias sutelkė į  apdovanojimus pelniusius produktus. Kiekvienas unikalus eterinių aliejų mišinys, sukurtas Londone įsikūrusioje laboratorijoje, turi savo paskirtį: suteikti energijos, atpalaiduoti, nuraminti ir pagerinti savijautą. Ypač rekomenduojame  spa ritualams namuose, po sunkių dienos darbų mažinti įtampą ir stresą.* Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

120.00€
99.00€