THD BOTANIC TABACCO TOSCANO (tabako kvapo) namų, patalpų kvapas su lazdelėmis 120ml

  • Sodraus Toskanos tabako, šviežios bergamotės kvapo.
  • Šiltas ir ryžtingas, patrauklus ir gundantis aromatas.
  • Puikiai tinka tiems, kurie nori perteikti stiprią asmenybę.
  • Itališkas, kokybiškas namų kvapas su lazdelėmis.

Namų kvapas THD Botanic Tabacco Toscano 120ml – tai rytietiškų medienos natų puokštė, kurioje gėlių viršutinės natos pereina į aštrią pagrindinių natų širdį. Toskanos tabake, kvepalų, kuriuos įkvepia šilta ir jauki vakarų su draugais atmosfera, vyrauja lapų natos, kurios puikiai derinamos su aštriomis pagrindinėmis natomis, pasaldintomis vanilės natomis. Šiltas ir ryžtingas, patrauklus ir gundantis kvapas, idealus tiems, kurie nori perteikti stiprią asmenybę. Senovėje tabakas buvo vartojamas kaip vaistas nuo migrenos, tad ši žolė būto pavadinta Herba-atharinaria, ji padeda meditacijai ir susikaupimui.

I-oji nata: Tolu balzamas išgaunamas iš Pietų Amerikos medžių (sudedamoji parfumerijos dalis), saldžioji vanilė ir švelnių samanų derinys.

II-oji nata: Ylang-Ylang (kvapioji tropikų kananga) papildyta baltuoju medumi.

III-ioji nata: svaiginanti bergamotė susijungianti su vaistiniu heliotropu ir tabako lapų aromatu.

NAMŲ KVAPO SU LAZDELĖMIS NAUDOJIMAS:

Bambukines lazdeles įmerkite į namų kvapo buteliuką. Norėdami, kad aromatas būtų intensyvesnis, lazdeles apverskite arba įmerkite didesnį kiekį. Rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

11.90€