SMOKE IT ALL buko medienos drožlės rūkymui ir kepimui su prieskoniais 3 PACK (NO 1-2-3) 1vnt.

Buko drožlės 3-rūšys pakuotėje:


No. 1 (Žuvis / paukštiena /kiauliena)

No. 2 (Ėriena / jautiena / žvėriena)

No. 3 (Paukštiena / ėriena / kiauliena)


SMOKE IT ALL


RŪKYTI KEPSNINĖJE YRA PAPRASTA


Natūralios drožlės rūkymui ir kepimui


Natūralios drožlės, skirtos rūkymui, kurios yra lengvai pritaikomos rūkyti kepsninėje ir suteikiančios ant grotelių keptiems gaminiams nepakartojamą skonį.

„Smoke It All“ siūlomos natūralios drožlės rūkymui yra pagamintos iš krosnyje išdžiovintų aukščiausios rūšies tvarios miškininkystės ženklu FSC pažymėtos buko medienos drožlių.


Nr.1 Vatų jūra (Žuvis / paukštiena /kiauliena) su svogūnais, garstyčiomis ir prieskoniais.

Nr.2 Lygumų kraštovaizdis (Ėriena / jautiena / žvėriena) su rozmarinai, kadagių uogos ir prieskoniai

Nr.3  Salpa (Paukštiena / ėriena / kiauliena) su česnakais, imbierais ir prieskoniais.


Į drožles papildomai pridedami specialūs džiovintų uogų, vaisių ir prieskonių mišiniai. Tuomet parengti mišiniai pakuojami į aliumininius indus ir užsandarinami kvapams nelaidžia plėvele.„Smoke It All“ siūlo įsigyti 6 skirtingų rūšių rūkymui skirtus mišinius, kurie tinka visiems kepsninėse gaminamiems produktams – nuo jautienos kepsnio iki žuvies, paukštienos, ėrienos, kiaulienos ir net sūrio, migdolų ar kitų gardumynų.


Produkcija atspindi bekompromisį požiūrį į aplinką ir tvarumą.


Naudojimas: Skirtingai nei medienos gabaliukai ar stambios drožlės, kurias prieš tai reikia išmirkyti vandenyje, naudoti „Smoke It All“ gaminius parengsite akimirksniu. Tik nuimsite plėvelę, pastatysite aliumininį indelį ant anglių ar briketų (arba įdėsite į dujinį keptuvą), uždėsite dangtį, priversite ventiliacinę sklendę ir 25–30 minučių rūkysite. Paprasčiau būti negali! Be to, kad Jūsų keptuve ruošiami patiekalai įgys nepakartojamą sodrų skonį, pats gaminimo procesas dėl dūmo kvapo taip pat virs įspūdinga patirtimi ir malonumu.


Natūralios drožlės, skirtos rūkymui, kurios yra lengvai pritaikomos rūkyti kepsninėje ir suteikiančios ant grotelių keptiems gaminiams nepakartojamą skonį.


12.00€