Mizon Veido serumas su peptidais 30ml

Veido serumas su peptidais Mizon 30ml sukurtas veido odai stangrinti ir senėjimo procesams lėtinti. Serumas yra itin lengvos konsistencijos, greitai įsigeria į veido odą, sudėtis praturtinta 45% peptidų koncentracija, taip pat kolagenu bei elastinu. Šios veiksmingos medžiagos užtikrina veido odos stangrumo atstatymą, užpildo raukšles taip sumažinant jų gylį, peptidai užtikrina odos putlumą, jaunatviškiau atrodančią išvaizdą.

Kolagenas – natūrali medžiaga, kuri sutvirtina ląsteles bei sujungia jas į darnų sluoksnį paodyje, todėl stiprėja veido odos struktūra, padidėja ląstelių tankis. Taip pat kolagenas užtikrina spartesnę ląstelių regeneraciją.

Elastinas – tai yra pagrindinis odos jungiamasis baltymas, veikdamas kartu su kolagenu, elastinas atkuria veido odos stangrumą, elastingumą, palaiko veido odos formas, todėl oda atrodo jaunatviškiau bei apsaugoma nuo deformacijos poveikio.

Peptidai – užtikrina natūralaus kolageno paodyje sintezę, padidina natūralų veido odos ląstelių tankį. Peptidai žinomi, kaip medžiaga grąžinanti odai jaunystę, sumažinanti raukšlių gylį ir aktyviai prisidedanti prie odos stangrėjimo.

Hialurono rūgštis – atkuria veido odos drėgmės balansą, neleidžia odai išsausėti, prarasti sveikai atrodančios formos.


Dėka Mizon veido odos serumo pasiekiami akivaizdūs odos pagerėjimo rezultatai, oda tampa minkštesne, glotnesne bei reguliariai naudojant priemonę pasieksite veido odos atjauninimo rezultatų. Priemonė sudėtyje nėra dirbtinių dažančių ir kvepiančių medžiagų.


Kilmės šalis: Korėja 

34.00€
29.50€