Elina Clean melamino kempinė - trintukas 2vnt

Melamino kempinė lengvai pašalina purvo, batų bei kitas žymes nuo Jūsų sienų ar baldų, puikiai susidoroja su vonios nešvarumais bei nebraižo jos paviršiaus. Pašalinti grybelį ir pelėsius nuo plastiko ar sienų. Puikiai pašalina markeriu ar flomasteriu išpaišytas sienas, odinius baldus.

Aktyviosios mikro dalelės esančios melamino kempinėje sąveikaudamos su vandeniu, puikiai prasiskverbia pro purvą ir akimirksniu jį pašalina.

Naudojimas: sušlapinti melamino kempinę, švelniai išgręžti vandenį, kad kempinė liktų drėgna ir ja švelniai trinti paviršių, tol kol nešvarumai tiesiog išnyks. Ši kempinė naudojama tik su vandeniu. Veikia be jokių cheminių priemonių.

Įspėjimas: prieš valydami dažytus, lakuotus, poliruotus ir blizgančius paviršius, pradžioje išmėginkite nepastebimoje vietoje. Valydami paviršius, kurie nudažyti vandens pagrindu pagamintais dažais, būkite atsargūs, kad nenusivalytų spalva!

Komplekte, vnt: 2

* Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio.

1.20€