Kietasis muilas kūnui Gamila Secret Reviving Rosemary 115g

Kietasis muilas kūnui Gamila Secret Reviving Rosemary su rozmarinu veikia antiseptiškai. Atgaivins ir suteiks odai energijos. Tai taip pat itin tinkamas galvos plaukų priežiūrai, bet kokioms galvos odos problemoms spręsti.

Kietasis muilas kūnui Gamila Secret Reviving Rosemary su rozmarinais yra 100% natūrali veido ir kūno priežiūros linija, skatinanti cirkuliaciją, tuo pačiu energizuoja kūną ir protą.

Turtingas vitaminu C kuris pasižymi antioksidaciniu ir antibakteriniu poveikiu.

Puikiai tinka sudirgusioms, riebioms ir kombinuotoms odoms.

Privalumai:

  • Apsaugo nuo UV spindulių.
  • Veiksmingai ramina spuogus.
  • Turi odą sutraukiantį efektą.
  • Be konservantų ar sulfatų.

Technologija: 80% pirmojo šalto spaudimo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus minkština ir ramina odą, tuo pačiu giliai ją drėkindamas. Rozmarinų aliejus stimuliuoja kraujotaką, tuo pačiu pasižymėdamas antibakteriniu poveikiu. Jo aromatinis terapinis poveikis atpalaiduoja įtemptą kūną ir protą.

Naudojimas: sudrėkinkite veidą šiltu vandeniu, masažuokite muilą tarp rankų, kol pasirodys sodri, kreminė tekstūra. Masažuokite kremą per veidą ir kūną apie 30 sekundžių. Nusiplaukite rankas ir vėl pakartokite. Kruopščiai išskalauti.

Šis muilas gali būti naudojamas kartą per savaitę kaip veido kaukė: palikite muilo putas apie 10 minučių ant veido odos ir tada nuplaukite.

Puikiai tinka veido, kūno ir intymios higienos prausimuisi, plaukų šalinimui skutimo metu, bei vaikams.

26.00€
22.00€