Gamila Secret muilas Levander Heaven 115g

Šie muilai turi saldžiai gaivų kvapą, raminantį, gydantį ir atstatantį poveikį. „Gamila Secret Lavander Heaven“ yra 100% natūralus veido ir kūno prausimosi muilas, kuris atgaivina ir ramina odą, palikdamas ją kvepiančią saldžiu ir gaiviu Levandų aromatu. Puikiai tinka normaliai ir sausai odai, linkusiai į įtrūkimus.

Atkuria natūralų odos drėgmės balansą. Be konservantų, sulfatų, dirbtinių kvapiklių. Privalumai: veiksmingai ramina psoriazę ar egzemą. Gydo sausą, spuoguotą odą. Ramina saulės nudegimus ir dirginimą. Ramina vabzdžių įkandimus. Technologija 80% pirmojo šalto spaudimo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus minkština ir ramina odą, tuo pačiu giliai ją drėkindamas. Levandų aliejus ramina ir gydo odą, suteikia antibakterinį poveikį. Jo aromatinis terapinis poveikis ramina odą ir atpalaiduoja protą.

Kaip naudoti: suvilgykite veidą šiltu vandeniu, masažuokite muilą tarp rankų, kol pasirodys sodri, kreminė tekstūra. Masažuokite kremą per veidą ir kūną apie 30 sekundžių. Nusiplaukite rankas ir vėl pakartokite. Kruopščiai išskalauti.

Šis muilas gali būti naudojamas kartą per savaitę kaip veido kaukė: palikite kremą per 10 minučių ir tada nuplaukite.

Puikiai tinka veido, kūno ir intymios higienos prausimuisi, plaukų šalinimui skutimo metu, bei vaikams.

25.00€