Dichlofosas ropojantiems vabzdžiams 400ml

DICHLOFOSS insekticidas, susidedantis iš dviejų stiprių insekticidų – NEO PYNAMIN FORTE ir GOKILAHT - turintis labai efektingą kompleksinę ir liekamąją paskirtį - greito paralyžiuojančio efekto ir stipraus užmušančio poveikio, mažai toksiškas žinduoliams, nesinergetiškas.

Tai sintetiniai piretroidai, junginiai, analogiškai aktyvūs kaip gamtiniai peritrinai. Jie skiedžiami organinės kilmės tirpikliuose.

Šis insekticidas veikia labai plačiu spektru. Naikina ropojančius vabzdžius (tarakonus, skruzdėles, blakes ir kt.). Insekticidas skirtas naudoti patalpose. Dichlofoss padės atsikratyti įkyrių parazitų.

Aerozolinė pakuotė padidina preparato efektyvumą ir duoda gerus rezultatus. Kompletuojančios detalės parinktos priklausomai nuo insekticido paskirties. Ropojantiems vabzdžiams aerozolio dalelės neturi būti perdaug smulkios.

NAUDOJIMO BŪDAS: Iš patalpos išnešti maisto produktus, gyvūnų narvelius, akvariumus. Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždengti. Prieš naudojimą balionėlį supurtyti. Dichlofoss Ropojantiems vabzdžiams naikinti purškite į vabzdžių susitelkimo vietas atidarę langus arba orlaides. Nenaudokite augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti tik pagal paskirtį.

400 ml

* Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

5.00€