Claro classic ekologiškos indaplovių tabletės 40vnt 640g

Claro classic ekologiškos indaplovių tabletės. Tabletę sudaro du sluoksniai, su apvalkalu, 16 g.
Jūsų indai ir vėl blizgės. Tablečių sudėtyje nėra fosfatų, chloro ar palmių aliejaus.
Tai itin galinga indų plovimo priemonė, gavusi Austrijos ir Europos Sąjungos ekologinius ženklus.
Plaunamoji galia: „Eco+“ formulė, ištirpdo maisto likučius, veikia žemoje temperatūroje, apsaugo indų raštus, greitai ištirpsta, sudėtyje yra citrinų rūgšties, apsaugo stiklą, šalina dėmes, aktyvusis deguonis, pasirūpina indaplovės švara.

Naudojimas: Vienam indų plovimo ciklui naudokite vieną tabletę su vandenyje tirpiu apvalkalu. Pasirinkite plovimo žemoje temperatūroje programą. Prikraukite indaplovę indų ir įjunkite programą. Laikykite tabletes vėsioje, sausoje vietoje. Kartu naudokite druską ir indų skalavimo priemonę.

Sudėtis: 15 % arba daugiau, bet mažiau kaip 30 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % polikarboksilatų; mažiau kaip 5 % fosfonatų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvapai, subtilizinas, a-amilaze.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą / veido apsaugą.
PRARIJUS: nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išpilti (išmesti) - šalinti pagal vietines / regionines / nacionalines / tarptautines taisykles.

Galiojimas: Geriausias 3 metus nuo pagaminimo dienos (žr. ant pakuotės).

Kilmės šalis: Austrija

Svoris: 640 g
12.50€