Acca Kappa Muschio Bianco White Moss Unisex parfumuotas vanduo Jam ir Jai 100ml

Acca Kappa Muschio Bianco White Moss Unisex parfumuotas vanduo Jam ir Jai. Aromatinis muskuso kvapas moterims ir vyrams. 

Kvapiojo vandens White Moss aromatas apgaubia kūną Italijos pavasario kvapų ir gaivos skraiste. Nuostabi saldžių ir geismą žadinančių šviesios medienos, ambros ir muskuso kvapų dermė. Įžanginis akordas: citrinos, bergamotės, kadagiai. Vidurinis akordas: aldehidai, kardamonai, levandos. Baigiamasis akordas: baltasis muskusas, ambra, kedrai. 

ACCA KAPPA – istorinis itališkos kokybės prekinis ženklas, kuriantis profesionalius plaukų šepečius ir plaukų priežiūros produktus, unikalias kvepalų ir kūno priežiūros priemonių linijas.

Tai įspūdingas Italijos soduose randamų gėlių ir augalų pasaulis. Tai keturių amatininkų kartų patirtis ir absoliuti aistra paprastumui, meistriškumui, itališkam autentiškam grožiui, kurį galima pamatyti kiekviename pagamintame gaminyje ir kiekvienoje smulkmenoje.

Gamintojas: Italija.

* Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio.

85.00€
75.00€